Cybex Manhattantoy Munchkin kalencom kolcraft neonato roommates ryco tomy
 
 • خانه >
 • محصولات >
 • صندلی ماشین >
 • Cybex Pallas Rumba Red-dark red
 • Cybex Pallas Rumba Red-dark red

  صندلی ماشین سایبکس، مدل پالاس، رنگ قرمز

  مدل: 514108002
  قیمت: 0 ریال

  رنگ‌بندی:

  • Cybex Pallas Pure Black-black
   

  توضیحات

  صندلی ماشین مدل پالاس

  ویژگی

  در گروه 1، سایبکس پالاس، نوعی صندلی خودرو «بسیار خوب» محصول آلمان ،با بالشتک ایمنی در وبسایت Autobid.de برای کودکان گروه سنی 9 ماه تا 12 سال ،با نمره ”بسیار خوب“ توصیه شده است . قسمت بالای صندلی خودرو به راحتی به صندلی گروه‌های 2/3 نیز قابل تبدیل است .

            2 صندلی در یک صندلی:  محصول پالاس شرکت سایبکس بیش از 11 سال برای کودکان قابل استفاده میبا‌شد؛ 9 ماهگی تا 12 سالگی. در گروه 1؛ این صندلی کودک، بالشتک ایمنی قابل تنظیم منحصر به فردی دارد که مانند کیسه هوا Airbag عمل می‌کند. نیروی تصادف در تمام قسمت‌های بالشتک ایمنی پخش می‌شود و به واسطه ماده ضربه‌گیر، این نیرو کاهش می‌یابد. برای کودکان 3 ساله به بالا، این صندلی قابل تبدیل به مدل Solution X  میباشد که برای گروه های سنی 2/3 جایزه گرفته است. 11 موقعیت قابل تنظیم ارتفاع بر اساس افزایش سن کودک دارد،

            سیستم حفاظت خطی از ضربات جانبی (سیستم L.S.P) دارد،

            سه موقعیت قابل تنظیم پشت گردنی ، بطور هوشمندانه ای مانع از آویزان شدن سر کودک در هنگام خواب می‌شود.

            بالشتک ایمنی قابل تنظیم دارد،

            به راحتی صندلی (گروه 1) خوابیده می‌شود،

  بالشتک ایمنی قابل‌تنظیم خطر آسیب‌دیدگی‌های جدی در گردن کودک را بدون محدودسازی کودک، کاهش می‌دهد (حق امتیاز آن در دست بررسی است).                                                         

  در برخورد مستقیم، نیرو در تمام قسمت‌های بالشتک ایمنی توزیع می‌شود و مواد ضربه‌گیر قدرت آن را جذب می‌کنند. این سیستم شبیه به کیسه هوا عمل کرده و به کاهش چشمگیر نیرو در تصادفات رانندگی کمک می‌کند. کمربند ایمنی کودک با حفاظت از سر، گردن، شانه‌ها و اندام های داخلی، مانع آسیب دیدن کودک می شود. طراحی جدید بالشتک‌های ایمنی قابل‌تنظیم (حق امتیاز آن در دست بررسی است) بیشترین راحتی را دارند و منطبق با بدن کوک هستند، همچنین کودک در قسمت بالاتنه آزاد بوده و می‌تواند بیشترین حرکت را داشته باشد و همچنین در مقایسه با سیستم‌های کمربند ایمنی متداول ایمنی بیشتری را به خصوص در برخوردهای مستقیم (شاخ به شاخ) از خود نشان داده است.

  سه موقعیت تنظیم زیرسری

  وجود سه موقعیت خمیده در پشت گردن، از افتادن یا آویزانی سر کودک در هنگام خواب جلوگیری می‌کند.

   موقعیت سه‌گانه خمیده سایبکس، اختراعی ثبت شده است و در تصادف‌های جانبی محافظت مطلوب را تضمین می‌کند. این تکنولوژی ایمنی انقلابی، نقطه تعادل سر کودک را اندکی به سمت عقب تغییر می‌دهد و از آویزانی سر کودک به سمت جلو در هنگام خواب جلوگیری می‌کند. در هنگام برخوردهای جانبی، سر حساس کودک در منطقه ایمن صندلی باقی می‌ماند و محافظت مطلوب حاصل می‌شود. علاوه بر این، پشتی  ثبت شده ما ، 3 موقعیت خمیده برای زیرسری دارد و موقعیت راحتترتری را برای خواب در سفری ایمن و آرام فراهم می‌سازد. 

  اطلاعات فنی

  گروه: 1/2/3

  وزن: 9-36 کیلوگرم

  سن: از 9 ماهگی تا 12 سالگی

  روش اتصال: اتصال ISOFIX/ کمربند ایمنی خودرو 3 امتیازی

  وزن: 11 کیلوگرم

  پشتی قابل تنظیم: 11 موقعیت

  محافظت از برخورد جانبی: سیستم L.S.P

  گردش هوا

  کمربند ایمنی: بالش ایمنی قابل تنظیم ، نوآورانه

  تکیه گاه: قابل تنظیم براساس اتومبیل

  اتصال ISOFIX

  تست برخورد - استاندارد محصول